Drewniane balie ogrodowe

O wielu korzyściach, jakie niesie ze sobą relaks w popularnych „beczkach” już wiele lat temu przekonali się mieszkańcy krajów skandynawskich. Dziś i Ty możesz ustawić taką konstrukcję w swoim ogrodzie – wystarczy, że wybierzesz jedne z modeli proponowanych w naszym katalogu ofertowym. Teraz za każdym razem kiedy będziesz chciał zażyć gorącej, relaksującej kąpieli, nie będziesz musiał wybierać się na wycieczkę do łaźni parowej bądź na basen termalny - balia będzie na Ciebie czekała tuż za drzwiami Twojego domu! Wystarczy tylko poczekać aż nagrzeje się woda i gotowe – można wskakiwać do środka!

Balie do kąpieli – różne rozmiary i podstawowe wyposażenie

Drewniane balie ogrodowe oferujemy w trzech opcjach różniących się rozmiarem. Są to warianty o średnicy 1, 5 m, 1,9 m i 2,2 m. Wszystkie trzy zostały wykonane ze świerku syberyjskiego i wszystkie mają takie samo wyposażenie podstawowe. Składają się na nie trzystopniowe schodki, drewniana ławka, ochronny płot, a także zawór odprowadzający wodę oraz oczywiście wewnętrzny piec ze stali nierdzewnej. Wykorzystany w produkcji materiał odznacza się zaś dużą odpornością na zmieniające się warunki atmosferyczne, dzięki czemu beczka bez obaw może być przechowywana na zewnątrz.

Wyjątkowe miejsce do relaksu w Twoim ogrodzie

Poza podstawowym wyposażeniem drewniane balie ogrodowe może dodatkowo uzupełnić o inne elementy, przy pomocy których stworzysz niezwykłe miejsce do relaksu. W wyposażeniu opcjonalnym znajdują się takie obiekty, jak:
- pokrywa na balię
- płot zabezpieczający komin
- pogrzebacz i szufelka
- wiosło drewniane
- stojak na napoje
- dwustopniowe schodki.

Oferujemy również możliwość wykupienia usługi montażu całej konstrukcji. Dodatkowe elementy możesz dobierać według własnych potrzeb i wymagań lub zdecydować się na wszystkie z nich. Dzięki nim Twój trawnik bądź altana szybko zamieni się w niezwykłą przestrzeń, w której będziesz mógł dogłębnie się odprężyć. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu przez formularz bądź pod numerem telefonu podanym w zakładce „Kontakt”.