kontakt
biuro@drewnianaoaza.pl
791 421 071 | 661 011 078

Drewniane balie ogrodowe

O wielu korzyściach, jakie niesie ze sobą relaks w popularnych „beczkach” już wiele lat temu przekonali się mieszkańcy krajów skandynawskich. Dziś i Ty możesz ustawić taką konstrukcję w swoim ogrodzie – wystarczy, że wybierzesz jedne z modeli proponowanych w naszym katalogu ofertowym. Teraz za każdym razem kiedy będziesz chciał zażyć gorącej, relaksującej kąpieli, nie będziesz musiał wybierać się na wycieczkę do łaźni parowej bądź na basen termalny - balia będzie na Ciebie czekała tuż za drzwiami Twojego domu! Wystarczy tylko poczekać aż nagrzeje się woda i gotowe – można wskakiwać do środka!

Balie do kąpieli – różne rozmiary i podstawowe wyposażenie

Drewniane balie ogrodowe oferujemy w czterech opcjach różniących się rozmiarem. Są to warianty o średnicy 1,6m, 1,8m, 2m, 2,2m. Wszystkie czetry mają takie samo wyposażenie podstawowe, dostępne drewno to świerk skandynawski, modrzew oraz czerwony cedr. W ofercie pojawią się balie drewniane, balie drewniane z wkładem polypropylenowym, balie Delux z wkładem z włókna szklanego. Wykorzystany w produkcji materiał odznacza się zaś dużą odpornością na zmieniające się warunki atmosferyczne, dzięki czemu beczka bez obaw może być przechowywana na zewnątrz.

Wyjątkowe miejsce do relaksu w Twoim ogrodzie

Poza podstawowym wyposażeniem drewniane balie ogrodowe może dodatkowo uzupełnić o inne elementy, przy pomocy których stworzysz niezwykłe miejsce do relaksu. 

 Dodatkowe elementy możesz dobierać według własnych potrzeb i wymagań lub zdecydować się na wszystkie z nich. Dzięki nim Twój trawnik bądź altana szybko zamieni się w niezwykłą przestrzeń, w której będziesz mógł dogłębnie się odprężyć. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu przez formularz bądź pod numerem telefonu podanym w zakładce „Kontakt”.

Opcje dodatkowe: pokrywa, schody okrągłe, malowanie, ododnienie z boku, ochrona komina, SPA-Air massage ( 12 otworów), SPA-Water Massage ( 6 i 12 otworów), SPA- hydro+ air Massage ( 18 otworów), podświetlenie LED, Filtr piaskowy, drewniana skrzynka na filtr, ocieplenie dna itp.