Domki drewniane do 35m2 bez pozwolenia

Przygotowaliśmy specjalną propozycję dla tych, którzy chcą szybko i bez zbędnych formalności cieszyć się nową budowlą na swojej działce. Przedstawiamy drewniane domki bez pozwolenia, które wystarczy ulokować w wybranym miejscu i od razu z nich korzystać, nie zaprzątając sobie głowy odbiorem technicznym i innymi uciążliwymi wymogami prawa budowlanego. Drewniane domki do 35 m2 oferują duże możliwości aranżacyjne przestrzeni – proponujemy rozbudowę o antresolę lub taras.

Na Państwa życzenie zamontujemy budowle letniskowe do 35 m2, świadczymy też szereg usług dodatkowych, takich jak założenie paneli na podłogę, wykonanie izolacji termicznej, impregnacji czy orynnowania. Obiekty dostępne są w kilku wersjach, choć podstawowym budulcem są lite bale lub deski świerkowe. Letniskowe konstrukcje bez pozwolenia możemy też zmodyfikować według pomysłu klienta.

Wystarczy kilka prostych kroków, by stać się właścicielem fantastycznego lokum - można zacząć od wysłania do nas maila lub kontaktu telefonicznego.