Drewniane domki narzędziowe

Zmieszczą się w nich wszystkie przyrządy do pielęgnacji trawnika i urządzenia do uprawy ogrodu. Drewniane domki narzędziowe to coraz częstszy widok na wielu trawnikach – i Ty możesz sobie taki sprawić!

W ofercie naszej firmy spotkasz domki narzędziowe do ogrodu w wersji bez okien i z oknami. Pierwsze z nich będą praktycznym składzikiem na różnego rodzaju sprzęty, a wersje z szybami, przeszklonymi drzwiami i zadaszeniami dodadzą trawnikowi kolejnych wysokich walorów estetycznych. Świerk skandynawski, z którego zostały wykonane, sam w sobie jest bardzo ozdobny i doskonale wpisuje się w naturalne krajobrazy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by zdecydować się na takie kroki, jak impregnacja czy malowanie, by jeszcze dokładniej dopasować obiekt do swoich wymagań.

Drewniane domki na narzędzia z naszej oferty mogą mieć metraż od 7,3 m2 do aż 18,25 m2. Z pewnością znajdziesz więc tu odpowiedni projekt, niezależnie od tego czy potrzebny Ci jedynie prosty schowek na sprzęt, czy też sporej wielkości warsztat do majsterkowania.