Domki powyżej 35m2

Zapewne chciałbyś mieć takie miejsce na ziemi, do którego możesz zawsze pojechać, by spędzać czas na łonie natury. Marzysz, by zdobyć na własność oazę ciszy i spokoju, cieszyć się relaksem. Oferowane przez nas domki letniskowe powyżej 35 m2 pomogą spełnić to pragnienie, urzeczywistnić twoje plany dotyczące sezonowego lub całorocznego wypoczynku.

W tych przyjaznych budowlach zmieści się cała rodzina oraz liczne grono znajomych. Można w komfortowych warunkach biesiadować, urządzać imprezy okolicznościowe, spędzać niezapomniane letnie dni. Świerkowe bale i deski tworzą przyjazny mikroklimat, a rustykalny styl aranżacji zapewnia atmosferę pełną ciepła i harmonii. Istnieje możliwość zmiany projektu w celu adaptacji pomysłu klienta i dostosowania obiektu do jego wizji.

Zalety obiektów w stylu skandynawskim

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której prym wiodą domki drewniane powyżej 35 m2. Przytulne letniskowe gniazdka powyżej 35 m2 cechują się szybkim montażem, funkcjonalnością oraz łatwością utrzymania i konserwacji. Proponujemy też szereg usług dodatkowych jak ocieplenie dachu i podłogi, położenie paneli, założenie rynien i wykonanie impregnacji drewna. Można wybrać model z zadaszonym tarasem, spadzistym dachem pokrytym gontami lub przeszklonymi ścianami. W środku znajduje się przestronny salon oraz dodatkowe pokoje. Domek z drewna zmieści się nawet na niewielkiej działce czy w ogrodzie.