kontakt
biuro@drewnianaoaza.pl
791 421 071 | 661 011 078

Domki powyżej 35m2

Zapewne chciałbyś mieć takie miejsce na ziemi, do którego możesz zawsze pojechać, by spędzać czas na łonie natury. Marzysz, by zdobyć na własność oazę ciszy i spokoju, cieszyć się relaksem. Oferowane przez nas domki letniskowe powyżej 35 m2 pomogą spełnić to pragnienie, urzeczywistnić twoje plany dotyczące sezonowego lub całorocznego wypoczynku.

W tych przyjaznych budowlach zmieści się cała rodzina oraz liczne grono znajomych. Można w komfortowych warunkach biesiadować, urządzać imprezy okolicznościowe, spędzać niezapomniane letnie dni. Świerkowe bale i deski tworzą przyjazny mikroklimat, a rustykalny styl aranżacji zapewnia atmosferę pełną ciepła i harmonii. Istnieje możliwość zmiany projektu w celu adaptacji pomysłu klienta i dostosowania obiektu do jego wizji.

Zalety obiektów w stylu skandynawskim

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której prym wiodą domki drewniane powyżej 35 m2. Przytulne letniskowe gniazdka powyżej 35 m2 cechują się szybkim montażem, funkcjonalnością oraz łatwością utrzymania i konserwacji. Proponujemy też szereg usług dodatkowych jak ocieplenie dachu i podłogi, położenie paneli, założenie rynien i wykonanie impregnacji drewna. Można wybrać model z zadaszonym tarasem, spadzistym dachem pokrytym gontami lub przeszklonymi ścianami. W środku znajduje się przestronny salon oraz dodatkowe pokoje. Domek z drewna zmieści się nawet na niewielkiej działce czy w ogrodzie.