Wanny SPA z hydromasażem

PROMOCJA BLACK WEEK DO 3 GRUDNIA 2022 NA WANNY KIRA 61 I LUNA 49

Nasze ogrodowe wanny Spa z hydromasażem rozpieszczą Twoje zmysły, pozwolą zaznać relaksu i odrobiny luksusu. Zapewnią Tobie codzienny własny rytuał Spa.

Sesje w naszych wannach przyniosą natychmiastową ulgę obolałym mięśniom po całodziennym trudzie. Dodatkowo mini-basen będzie luksusowym dopełnieniem architektury ogrodowej.

Kto nie marzy o przydomowej strefie Spa?

Wanny SPA z hydromasażem - korzyści dla Twojego ciała

Mięśnie zmęczone długim treningiem? A może ciało zesztywniałe po całym dniu wyczerpującej pracy? W obu przypadkach ulgę przynieść może tryskająca z dysz jacuzzi woda. Wanny z hydromasażem z naszego asortymentu posiadają od około 40 do nawet 100 dysz, których siłę i kierunek można swobodnie regulować. Kojące działanie wody odczujesz na plecach, karku, talii, ramionach, łydkach i stopach. Możesz zdecydować się na masaż szybki i intensywny lub wolny i dogłębnie relaksujący.

Mini-baseny różnej wielkości

Nadają się zarówno do spokojnego relaksu w pojedynkę, jak i w towarzystwie większej liczby osób - nasze ogrodowe wanny SPA z hydromasażem różnią się między sobą pojemnością. W ofercie znajdziesz modele z 1-7 miejscami siedzącymi, a także dodatkowymi miejscami - jedno lub dwa miejsca leżące.

Dodatkowe udogodnienia

Wanny SPA z hydromasażem wyposażone są również w oświetlenie, dzięki któremu odpoczynkowi możemy się oddać również po zmroku. Regulowane lampy LED w kilku kolorach poprawiają samopoczucie i zwiększają przyjemność z relaksu. Wybrane modele jacuzzi wyposażone są też w podświetlane fontanny, wodospady, a nawet podstawki na napoje. Można zdecydować się również na wariant z systemem audio. Jacuzzi posiadają też termopokrywę, która pomaga zminimalizować koszty zużywanej energii.

Jacuzzi dopasowane do krajobrazu

Ogrodowe wanny SPA ustawia się najczęściej w ogrodach, na tarasie lub przydomowej strefie Spa, nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić wannę Spa w pokoju kąpielowym. Zadbaliśmy więc o to, by wyglądem nie odstawały od krajobrazu. Podczas zamawiania wybranego wariantu można zdecydować się na jeden z kilku kolorów desek kompozytowych, w tym na przykład szary, czarny lub brązowy. Do wyboru proponujemy też aż cztery kolory niecki jacuzzi. Proste i eleganckie deski kompozytowe dobrze wpasują się w różne aranżacje altany lub tarasu. Świetnie znoszą zmieniające się warunki atmosferyczne i zachowują swój wygląd mimo opadów deszczu i mocnego słońca. Niecki wykonane zostały zaś ze wzmacnianego włóknem szklanym i żywicą akrylu. Dobierz model w sam raz do Twojego ogrodu!